cikkhez

Végéhez közeledik a EUGLOH Joint Innovation Challenges program - a hallgatók online prezentálják munkájukat

2021. június 24.
1 perc

A globális egészség fontosságára hívják fel a figyelmet a EUGLOH egyetemek hallgatói, akik közül 100-an május hatodika óta 10 projekten dolgoznak 10 csapatban együtt. A projekt zárórendezvénye június 30-án lesz, a hallgatók összegző prezentálására örömmel várnak minden kedves érdeklődőt az online térbe.

Link küldésLink küldés

Az eseményen a hallgatói prezentációk mellett, többek között előadást tart Futures of Universities címmel Ville Kairamo, a Demola Global megálmodója, ügyvezető igazgatója. (A Demola Global innovációs hálózata 18 ország több mint 50 egyetemén van jelen.) Illetve Erik Slooten, a Deutsche Telekom IT Solutions ügyvezető igazgatója és a Global Delivery Public Cloud Services vezetője a T-Systems Internationalnél, aki Human Centric Innovation címmel ad elő. (Erik több tíz éves tapasztalattal rendelkezik az IT különböző területeiről.)

A teljes program:

• 14:00 Megnyitó
  • 14:05 Futures of Universities | előadó: Ville Kairamo
  • 14:20 Human Centric Innovation | előadó: Erik Slooten
  • 14:30 Hallgatói prezentációk
  • 16:00 Zsűri értékelése
  • 16:15 Eredményhirdetés

Az eseményt online rendezik meg, regisztrálni az alábbi linken lehet:

A rendezvényről bővebb információk itt tekinthetők meg.

SZTEinfo - Pósa Tamara

Link küldésLink küldés