2021. június 03.

A nemzeti felsőoktatási ösztöndíj pályázatok beadási határideje 2021. július 6. kedd éjfél. Jelentkezni a pályázati űrlap kitöltésével lehet, amely az intézmény részletes értékelésének feltüntetésével és érvényesítésével együtt adható be. A Szegedi Tudományegyetemen 100 hallgató pályázatának elfogadása várható. További részletek a cikkben.

2021. április 26.

A 2020/2021. tanév II. félévi Oktatói Munka Hallgatói Véleményezéséhez szükséges kérdőívek a NEPTUN-ban 2021.04.26-tól 2021.07.03-ig érhetők el.

laser_szte

A EUGLOH szövetség online nyári egyeteme várja az érdeklődőket, akik nemzetközi szaktekintélyektől szeretnének tanulni és kreditre szert tenni.

borito

Miért jó fizikusnak lenni? „Mert számos más tudományterülethez kapcsolódik az itteni kutatómunka” – válaszolt a kérdésre Nagy Eszter, az SZTE egyik legnagyobb egysége, a Természettudományi és Informatikai Kar PhD-hallgatója, aki bemutatta, hogy az SZTE TTIK Fizika Intézetében az egyetemi hallgatók hogyan kapcsolódhatnak be a projektekbe. A legnagyobb videomegosztó portálról indulva kukkantsunk be együtt az Intézet laboratóriumaiba!