Nyereményjáték a Szegedi Fizika Napján

Szegedi Fizika Napja, január 28-án az ELI ALPS Lézeres Kutatóintézetben!

Üdvözlünk a Szegedi Fizika Napján! Játssz velünk és nyerj!

Mit kell tennem ahhoz, hogy nyerhessek?

Kövesd be az SZTE Fizikai Intézet Instagram oldalát, és válaszolj a sztoriban feltett kérdések valamelyikére! Tehát:

I. Kövesd be az SZTE Fizikai Intézet Instagram oldalát!

A profilt a következő linken éred el: https://www.instagram.com/fizika.szte/

II. Válaszolj helyesen a sztoriban feltett kérdések közül legalább egyre!

A kérdéseket Instagram sztoriban találod, mind a négy kérdéshez külön-külön sztori készült! Nem szükséges az összes kérdést megválaszolnod, de ha több kérdésre is válaszolsz, nagyobb eséllyel indulsz a nyereményekért!

+ Tovább növelheted a nyerési esélyeid, ha az Instagram oldalunk mellett a Facebook oldalunkat is beköveted (de ez nem feltétele a játékban való részvételnek)!

Facebook profilunkat itt találod: https://www.facebook.com/fizika.szte

Hogyan tudom meg, hogy nyertem?

Figyeld az Instagram üzeneteid 13:10 után, ugyanis, ha kisorsoltunk, Instagram üzenetben értesítünk az SZTE Fizikai Intézet profiljáról! Emellett Instagram sztoriban is megjelöljük a nyerteseket!

Hogyan vehetem át a nyereményem?

Nyereményedért 13:20 és 14:00 között jelentkezhetsz az Információs pultnál! Keresd Tóth Bettinát!

Fontos! A nyereményt csakis a helyszínen veheted át a megjelölt időpontban, sajnos utólagos postázásra nincs lehetőség!

Miket nyerhetek?

SZTE Fizikai Intézet logójával ellátott ajándéktárgyakat (pl. füzet, vászontáska) vagy csillagászati magazinokat nyerhetsz.

Screenshot_from_2023-10-09_17-44-45

A következő alkalomra - "Látványos kísérletek az elektromágnesség és atomfizika témaköreiből" - 2024. április 26-án (péntek) 16 órától, az ismétlésre 27-én (szombat) 11 órától kerül sor.