Nyereményjáték a Szegedi Fizika Napján

Játssz velünk és nyerj!

Mit kell tennem ahhoz, hogy nyerhessek?

Kövesd be az SZTE Fizikai Intézet Instagram oldalát, és válaszolj a sztoriban feltett kérdésekre! Tehát:

I. Kövesd be az SZTE Fizikai Intézet Instagram oldalát!

A profilt a következő linken éred el: https://www.instagram.com/fizika.szte/

II. Válaszolj helyesen a sztoriban feltett kérdések közül legalább egyre!

A kérdéseket Instagram sztoriban találod, mind a négy kérdéshez külön-külön sztori készült. Nem szükséges az összes kérdést megválaszolnod, de ha több kérdésre is válaszolsz, nagyobb eséllyel indulsz a nyereményekért.

+ Tovább növelheted a nyerési esélyeid, ha az Instagram oldalunk mellett a Facebook oldalunkat is beköveted (de ez nem feltétele a játékban való részvételnek)!

Facebook profilunkat itt találod: https://www.facebook.com/fizika.szte

Hogyan tudom meg, hogy nyertem?

Figyeld az Instagram üzeneteid 13:10 után, ugyanis, ha kisorsoltunk, Instagram üzenetben értesítünk az SZTE Fizikai Intézet profiljáról!

Hogyan vehetem át a nyereményem?

Nyereményedért 13:20 és 14:00 között jelentkezhetsz az Információs pultnál. Keresd Tóth Bettinát!

Fontos! A nyereményt csakis a helyszínen veheted át a megjelölt időpontban, sajnos utólagos postázásra nincs lehetőség.

Miket nyerhetek?

SZTE Fizikai Intézet logójával ellátott ajándéktárgyakat (pl. füzet, vászontáska) nyerhetsz.

phd

A doktori képzésre jelentkezés határideje: 2024. május 15.

aeroszol2

Az SZTE Fizikai Intézet kutatói is részt vettek az SZTE és a Magyar Aeroszol Társaság által szervezett Magyar Aeroszol Konferencián. A nagy hagyományú és széles érdeklődésre számot tartó, 16. alkalommal megrendezett konferenciának a Szarvas Liget Wellness és Konferencia Hotel adott otthont április 25. és 27. között.

IMG_3348

Bozóki Zoltán professzor úr, az SZTE Optikai és Kvantumelektronikai Tanszék, illetve a Fotoakusztikus Kutatócsoport vezetője nyerte el idén a Magyar Aeroszol Társaság Zsigmondy-díját, melyet a XVI. Magyar Aeroszol Konferencián vehetett át Szarvason.